CATERING NA IMPREZY DOMOWE

Domowe spotkanie z przyjaciółmi czy też imprezę rodzinną trudno wyobrazić sobie przy pustym stole. Coraz częściej jednak stajemy w obliczu problemu jak pogodzić tempo życia, mnogość obowiązków z czasem niezbędnym na przygotowania poczęstunku. Kiełkuje myśl - "a może catering"? Oczywiście budzi to szereg kolejnych pytań - jaki catering na imprezę domową wybrać? Gdzie zamówić, aby kupując mieć pewność, że nasze pieniądze nie zostaną wydane źle. Organizując przyjęcie w domu z penością zapraszasz bliskich, więc tym bardziej zależy Ci na 100% satysfakcji i pewności co do rzetelności firmy cateringowej. Pewnie w tym momencie spodziewasz się przeczytać o tym jacy my jesteśmy super, a inni "be", ale nic z tego. Niech o naszym cateringu zaświadczą opinie, które otrzymaliśmy:

https://web.facebook.com/pg/FrykasyAnanasy/reviews/?ref=page_internal

https://www.google.com/search?client=firefox-b&q=frykasy+ananasy+#lrd=0x471bcb8d4885b8db:0x8bb4b32324f7cea5,3,,,

A że nie oferujemy kuchni całego świata, więc pozwolimy sobie na kilka generalnych uwag, które podsumowalibyśmy tak:

  • jeśli szukasz cateringu na domówkę zastanów się przez chwilę co dokładnie będzie Ci potrzebne. Jakiego rodzaju kuchni i dań oczekujesz? Czy szukasz cateringu na zimno, czy także z daniami obiadowymi? Pamiętaj, że nie każda firma gotująca obiady dostarcza je w formie cateringu, a nie każdy catering dowozi obiady na telefon.
  • kiedy upatrzysz sobie faworyta lub faworytę zadzwoń lub napisz maila do firmy. Sprawdź czy odpowiada szybko, sprawnie, rzeczowo i konkretnie. Czy osoba z którą rozmawiasz jest miła, uprzejma i rzeczowa. Dopytaj firmę czy dowozi catering w weekendy, kiedy to najczęściej organizuje się takie uroczystości rodzinne i towarzyskie.
  • poproś o zdjęcia potraw jeśli nie ma ich na stronie (to powinno wzmóc Twoją czujność), zwróć uwagę czy zdjęcia noszą znamiona naturalnych i czy nie są to fotografie z tzw. stocków (ściągane, płatne zdjęcia robione przez zawodowych fotografów). Pamiętaj, że piękne zdjęcia potraw nad oceanem oznaczają, że raczej nie robiła ich Twoja wybrana firma z Łodzi czy Warszawy.
  • dopytaj o gramatury i wielkość porcji. Częstą praktyką firm jest stosowanie ofert, gdzie w menu wymienia się listę serwowanych produktów bez żadnego oznaczenia ich liczby lub ilości. Tutaj również warto zachować ostrożność, a w razie wątpliwości zadać pytanie wprost. Wiadomo, nikt nie chciałby stanąć przed sytuacją kiedy to co przyjedzie starczy na ugoszczenie 10 osób, a Ty zaprosiłaś/eś 50. Domówka domówką, ale swobodna atmosfera nie oznacza kompletnej nonszalancji. Nie wspominając o sytuacji kiedy organizujesz catering na urodziny czy imieniny.
  • poproś o doradztwo w zakresie ilości jedzenia. Każda szanująca się firma cateringowa organizująca catering na imprezy domowe ma w swoich szeregach osobę lub osoby, które potrafią to zrobić.
  • dopytaj o ceny - czy te, które zostały do Ciebie przesłane zawierają VAT i wszystkie ewentualne dodatkowe koszty (np. dostawy, naczyń jednorazowych, czy wypożyczenia zastawy). Dopytaj czy firma wystawia paragony i faktury. Nie zakładamy, że impreza się nie uda, a firma nie wywiąże, ale w razie czego będziesz dysponować dowodem zakupu, który może być podstawą do ewentualnej reklamacji.
  • spytaj o formy płatności - czy firma akceptuje płatności kartą. Pozwoli to uniknąć nerwówki kiedy podjedzie kurier żądający gotówki, a Ty będziesz nerwowo szukać jej po całym domu.
  • jeśli szykujesz wyjątkowo uroczystą kolację sprawdź czy i jakie możliwości oferuje catering w zakresie aranżacji stołów i np. dekoracji kwiatowych. Spytaj na czym dostarczane są dania - czy jest to zastawa jednorazowa, ceramiczna, metalowa etc.

Catering na imprezy domowe to atrakcyjna alternatywa dla tych, którym szkoda czasu na gotowanie lub zwyczajnie go nie mają. Przyjęcia w domu mają swój klimat i swoją dynamikę, zapewniają przy tym maximum prywatności. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i kontaktu. Mamy też nadzieję, że pomogliśmy opisując powyższe zagadnienia. Udanej imprezy i smacznego cateringu!

Opinie Naszych Klientów
Helena Ścibior
Generalnie sceptycznie podchodzę do wszelkiego rodzaju nowinek technicznych i zamawianie jedzenia na imprezę w ten sposób wydawało mi się ryzykowne. Namówiła mnie moja córka i teraz sama polecam ten sklep swoim koleżankom.
Milena
Nie spodziewałam się, że coś takiego działa już w Polsce. Niedawno wróciłam po kilku latach mieszkania w Nowym Yorku. Tam to normalka, dlatego szukałam też u nas. Nie sądziłam, że się uda, a tu proszę - zaskoczka!
Henryka
Szybko, smacznie, miła obsługa.
Dorota
Szukaliśmy z mężem zimnej płyty na komunię córki. Szło to opornie, do momentu kiedy wpadliśmy na trop Frykasów. Fajna sprawa. Zamówiliśmy, wszystko dojechało, także mogę z czystym sumieniem rekomendować innym ten sklep.
Magdalena Kot
Potrzebowałam zamówić coś na szybko, bo mi się urodziła nieplanowana impreza. Wprawdzie w sklepie obowiązuje 48 godzinne wyprzedzenie, ale zadzwoniłam i przepuścili mi zakup na dziś. Uratowaliście mi życie. Dzięki! Polecam, warto!
Stali Klienci
Współpracujemy z firmą Pan Kanapka od lat. Fajnie, że wprowadzili teraz opcję sklepu, bo nie trzeba już klepać maili, wystarczy zamówić i dowiozą. Kocham Was! :)
Karina Chruściciel
Jak mi szef jeszcze kiedyś każe szukać ofert po cateringach, to go chyba wyśmieję :) Jestem sekretarką, mam masę rzeczy na głowie, a dzwonienie i dopraszanie się o oferty, to naprawdę ostatnia rzecz, na którą miałabym ochotę. Tutaj jest prosto, przejrzyście, szybko się załatwia, płaci, a kurier z zamówieniem przywozi fakturę. Żyć nie umierać.
Norbert Malec
Świetny pomysł i ekstra żarło!
Jadwiga
Zamówiłam zimne przekąski na spotkanie z przyjaciółkami z liceum. Było pysznie, a cała akcja zamawiania przebiegła niezwykle sprawnie. Cieszę się, że udało mi się trafić na Waszą stronę.
Magda T
Spodziewałam się nieco innej wersji kanapek, a przyjechały na pieczywie z ziarnami. Trochę szkoda, że nie było tej informacji w opisie produktu.
Stanisław
Próbowałem zamówić przekąski dla syna na 18-kę. Czekanie na oferty firm cateringowych przyprawiło mnie o ból głowy, a tu proszę - wchodzę, zamawiam, płacę, a dostawa na czas, a przekąski były super :) Uff, Bogu dzięki, że ktoś to wreszcie wymyślił!
Igor S
Jedzenie bardzo dobre, gorzej z pewnymi niedociągnięciami w systemie sklepu. Zmylił mnie odbiór osobisty i za to tylko 3 gwiazdki.
Monika Radzionek
Chciałam porady - poradzili. Chciałam zamówić sprawnie i szybko mieć to z głowy - udało się. Gorąco polecam.
Krzysiek Kowal
Super opcja dla takich leniuchów jak ja, polecam!
Jacek K
Fajne miejsce, nie wiedziałem, że można w tak prosty sposób ogarnąć kwestię przekąsek na imprezę. Dzięki jeszcze raz
Maria
Zakupy w sklepie Frykasy Ananasy to dokładnie to, czego szukałam. Łatwo, szybko i bez konieczności czekania aż ktoś łaskawie cię obsłuży
Justyna& Co.
Zamówiliśmy na imprezę pracowniczą. Było pysznie, chętnie skorzystamy przy następnej okazji. A często mamy gości, więc szykujcie się ,)
Małgorzata Winnicka
Jest git, zamawiajcie.
Grzesiek M
Szukaliśmy z żoną jakiegoś pomysłu na prezent dla znajomej. Żona gdzieś kliknęła jakąś reklamę w internecie i tak przez całkowity przypadek prezentem były elegancko zapakowane przekąski. Piękne tekturowe retro opakowanie z powodzeniem zastąpiło konieczność kupienia kolejnego nudnego wina. Wyszło super, choć po farcie
Gabryśka
Ja chyba już nie chcę inaczej, to jest to! :)
Judyta Skarbek
Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z moimi wyobrażeniami. Mąż była zaskoczony kiedy kurier wparował z naręczem półmisków na początku urodzin, hihi,)
Ewelina
Nie ma to tamto. Fajny pomysł i dobre wykonanie. Lubię zmieniać, ale tutaj chyba jeszcze wrócę ,)
Filip
Gra muzyka, polecam!
Zibi
Trochę to przekombinowane, wolę sobie pogadać z kimś o ofercie, ale nie było na to czasu, więc chcąc nie chcąc wszedłem w ten deal. Jestem mile zaskoczony.
Zbyszek Maliszewski
Jak się Wam nie chce grzebać o internetach, to walcie jak w dym. U mnie zadziałało, jestem zadowolony z jedzenia i obsługi w trakcie realizacji zamówienia.