FAQ
 1. Jakie są minima logistyczne? Łódź i okolice - 250 zł, Warszawa i okolice - 500/1000 zł w zależności od dnia tygodnia. Może obowiązywać obniżone minimum logistyczne dla wszystkich stref na poziomie 250 zł. Aby sprawdzić dostępność terminów z promocyjnym minimum logistycznym należy wprowadzić kod pocztowy - otworzy się kalendarz. Po wybraniu konkretnego dnia dostawy wyświetli się kalendarz godzinowy umożliwiający sprawdzenie czy na dany termin i godzinę obowiązuje standardowe czy obniżone minimum logistyczne. Dostępne godziny z obniżonym min. logistycznym oznaczone są kolorem pomarańczowym.  
 2. Na ile wcześniej muszę złożyć zamówienie? Zamówienie realizujemy w dni robocze oraz weekendy w godzinach 8-20. Zamówienie należy złożyć na 48 godzin przed podanym terminem realizacji. Przykład: zamówienie na piątek na 15:00 należy złożyć najpóźniej we środę do godz. 14:59.
  Zamówienia złożone między 24 a 48 h do dostawy są zamówieniami ekspresowymi i realizowane są za dopłatą 10 lub 15% w zależności od regionu dostawy.
  W przypadku krótszego odstępu czasowego prosimy przesłać zamówienie mailowo do weryfikacji do naszego biura. O ewentualnej możliwości realizacji zostaną Państwo poinformowania o dalszych procedurach.
 3. Kim jesteście? Jesteśmy kateringowym sklepem internetowym firmy Pan Kanapka S.C. (www.pankanapka.pl), z siedzibą w Łodzi, przy ul. Północnej 42. Na rynku usług cateringowych działamy od 2001 roku, zaś pod firmą Pan Kanapka S.C. od 2005 roku.  
 4. Czym się zajmujecie? Świadczymy usługi cateringowe w zakresie dostaw: kanapek, zimnych przekąsek, sałat i sałatek oraz fingerfood, monoporcji wytrawnych, słodkich oraz dań obiadowych. Pełną ofertę cateringu znajdą Państwo na stronie naszej firmy matki: www.pankanapka.pl. Platforma sklepowa FrykasyAnanasy.pl dedykowana jest stricte zimnym przekąskom cateringowym różnego typu.
 5. Gdzie działacie? Jak mogę sprawdzić czy dostarczacie katering do mnie? Nasz catering dostępny jest standardowo w aglomeracji łódzkiej i warszawskiej, m.in. w miastach: Łódź, Warszawa, Pruszków, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Otwock, Jabłonna, Wiązowna, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Głowno, Ozorków, Pabianice, Zgierz, Rzgów, Tuszyn. Możesz także wprowadzić kod pocztowy klikając w baner na stronie głównej "sprawdź czy do Ciebie dowozimy" i szybko sprawdzić czy obsługujemy daną lokalizację.  
 6. Jakie są możliwe formy płatności? Przelew online, przelew zwykły, płatność kartą kredytową online, płatność kartą (Visa/Mastercard) lub gotówką przy dostawie.
 7. Czy jedzenie dojedzie do mnie świeże? Każde zamówienie przygotowywane jest bezpośrednio przed wyjazdem naszego kuriera. Dostawa realizowana jest naszym transportem, w warunkach chłodniczych. Także bądź spokojny - katering jaki do Ciebie przyjedzie na pewno spełni Twoje oczekiwania :-)
 8. Dlaczego nie mogę zamówić "na już"? Wszystkie nasze produkty przygotowujemy na konkretne, indywidualne zamówienie. Nie magazynujemy gotowych przekąsek, co gwarantuje, że dostaniesz produkt najwyższej jakości i świeżości. Frykasy Ananasy to katering, który polubisz!
 9. W jakich godzinach organizujecie dostawy? Catering dostarczamy max. w godzinach 8-20, czas może się różnić w zależności od dnia tygodnia. Dostawy poza wymienionymi godzinami do ustalenia w drodze bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Zastrzegamy możliwość modyfikacji godzin dostaw dla określonych dni. Szczegóły ewentualnych zmian wskaże system w trakcie procesu składania zamówienia. 
 10. Mojego banku nie ma wśród wymienionych w formularzu płatności - co mogę zrobić? Prosimy o kontakt z naszym biurem poprzez mail biuro@frykasyananasy.pl lub telefon: 512 100 522 lub 512 100 523. Poinformujemy o możliwych alternatywnych formach złożenia i opłacenia zamówienia kateringowego.
 11. Czy można zamówić mniejsze pakiety niż widoczne na stronie? Nie, co do zasady widoczne na stronie pakiety oznaczają minimalną możliwą do zamówienia liczbę sztuk/porcji.
 12. Na czym dostarczane są produkty? Przekąski zimne, kanapki, tartinki są dostarczane na paterach aluminiowych (w cenie 3 zł/szt.) lub z białego tworzywa (za dopłatą 8 zł/paterę) - wybiera się je w trakcie procesu składania zamówienia. Sałatki dostarczane są w jednorazowych, przezroczystych półmiskach, dania obiadowe w jednorazowych, zbiorczych opakowaniach. Monoporcje dostarczane są w widocznych na zdjęciach pucharkach i dodatkowo w kartonach transportowych.
 13. Czy catering przyjedzie na wybraną godzinę? Staramy się realizować dostawy dokładnie na wskazaną godzinę, jednak zgodnie z regulaminem sklepu możliwe przesunięcie to +- 1 godzina. W przypadku większych zmian potwierdzamy je z klientem telefonicznie lub mailowo.
 14. Czy realizujecie dostawy dań obiadowych na gorąco? Standardowo wszystkie dania obiadowe dostarczane są na zimno, do odgrzania we własnym zakresie.
 15. W jakie dni realizujecie dostawy? Dostawy są realizowane we wszystkie dni tygodnia (włączający soboty i niedziele). Wyjątkiem jest część dni oznaczona jako wolne od pracy czerwoną kartką w kalendarzu. W celu sprawdzenia możliwości realizacji na dany dzień oznaczony czerwoną kartką w kalendarzu prosimy o kontakt z naszym biurem lub sprawdzenie w kalendarzu sklepu.

Opinie Naszych Klientów
Helena Ścibior
Generalnie sceptycznie podchodzę do wszelkiego rodzaju nowinek technicznych i zamawianie jedzenia na imprezę w ten sposób wydawało mi się ryzykowne. Namówiła mnie moja córka i teraz sama polecam ten sklep swoim koleżankom.
Milena
Nie spodziewałam się, że coś takiego działa już w Polsce. Niedawno wróciłam po kilku latach mieszkania w Nowym Yorku. Tam to normalka, dlatego szukałam też u nas. Nie sądziłam, że się uda, a tu proszę - zaskoczka!
Henryka
Szybko, smacznie, miła obsługa.
Dorota
Szukaliśmy z mężem zimnej płyty na komunię córki. Szło to opornie, do momentu kiedy wpadliśmy na trop Frykasów. Fajna sprawa. Zamówiliśmy, wszystko dojechało, także mogę z czystym sumieniem rekomendować innym ten sklep.
Magdalena Kot
Potrzebowałam zamówić coś na szybko, bo mi się urodziła nieplanowana impreza. Wprawdzie w sklepie obowiązuje 48 godzinne wyprzedzenie, ale zadzwoniłam i przepuścili mi zakup na dziś. Uratowaliście mi życie. Dzięki! Polecam, warto!
Stali Klienci
Współpracujemy z firmą Pan Kanapka od lat. Fajnie, że wprowadzili teraz opcję sklepu, bo nie trzeba już klepać maili, wystarczy zamówić i dowiozą. Kocham Was! :)
Karina Chruściciel
Jak mi szef jeszcze kiedyś każe szukać ofert po cateringach, to go chyba wyśmieję :) Jestem sekretarką, mam masę rzeczy na głowie, a dzwonienie i dopraszanie się o oferty, to naprawdę ostatnia rzecz, na którą miałabym ochotę. Tutaj jest prosto, przejrzyście, szybko się załatwia, płaci, a kurier z zamówieniem przywozi fakturę. Żyć nie umierać.
Norbert Malec
Świetny pomysł i ekstra żarło!
Jadwiga
Zamówiłam zimne przekąski na spotkanie z przyjaciółkami z liceum. Było pysznie, a cała akcja zamawiania przebiegła niezwykle sprawnie. Cieszę się, że udało mi się trafić na Waszą stronę.
Magda T
Spodziewałam się nieco innej wersji kanapek, a przyjechały na pieczywie z ziarnami. Trochę szkoda, że nie było tej informacji w opisie produktu.
Stanisław
Próbowałem zamówić przekąski dla syna na 18-kę. Czekanie na oferty firm cateringowych przyprawiło mnie o ból głowy, a tu proszę - wchodzę, zamawiam, płacę, a dostawa na czas, a przekąski były super :) Uff, Bogu dzięki, że ktoś to wreszcie wymyślił!
Igor S
Jedzenie bardzo dobre, gorzej z pewnymi niedociągnięciami w systemie sklepu. Zmylił mnie odbiór osobisty i za to tylko 3 gwiazdki.
Monika Radzionek
Chciałam porady - poradzili. Chciałam zamówić sprawnie i szybko mieć to z głowy - udało się. Gorąco polecam.
Krzysiek Kowal
Super opcja dla takich leniuchów jak ja, polecam!
Jacek K
Fajne miejsce, nie wiedziałem, że można w tak prosty sposób ogarnąć kwestię przekąsek na imprezę. Dzięki jeszcze raz
Maria
Zakupy w sklepie Frykasy Ananasy to dokładnie to, czego szukałam. Łatwo, szybko i bez konieczności czekania aż ktoś łaskawie cię obsłuży
Justyna& Co.
Zamówiliśmy na imprezę pracowniczą. Było pysznie, chętnie skorzystamy przy następnej okazji. A często mamy gości, więc szykujcie się ,)
Małgorzata Winnicka
Jest git, zamawiajcie.
Grzesiek M
Szukaliśmy z żoną jakiegoś pomysłu na prezent dla znajomej. Żona gdzieś kliknęła jakąś reklamę w internecie i tak przez całkowity przypadek prezentem były elegancko zapakowane przekąski. Piękne tekturowe retro opakowanie z powodzeniem zastąpiło konieczność kupienia kolejnego nudnego wina. Wyszło super, choć po farcie
Gabryśka
Ja chyba już nie chcę inaczej, to jest to! :)
Judyta Skarbek
Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z moimi wyobrażeniami. Mąż była zaskoczony kiedy kurier wparował z naręczem półmisków na początku urodzin, hihi,)
Ewelina
Nie ma to tamto. Fajny pomysł i dobre wykonanie. Lubię zmieniać, ale tutaj chyba jeszcze wrócę ,)
Filip
Gra muzyka, polecam!
Zibi
Trochę to przekombinowane, wolę sobie pogadać z kimś o ofercie, ale nie było na to czasu, więc chcąc nie chcąc wszedłem w ten deal. Jestem mile zaskoczony.
Zbyszek Maliszewski
Jak się Wam nie chce grzebać o internetach, to walcie jak w dym. U mnie zadziałało, jestem zadowolony z jedzenia i obsługi w trakcie realizacji zamówienia.